Publikované 20.05.2022

NOVINKA: Kolostrum pre silnú imunitu

Dlhé mesiace sme pre vás vyvíjali nový produkt a teraz ho môžeme s radosťou predstaviť svetu. Na regále sa konečne dostala naša novinka. Ide o jedinečný výrobok špeciálne určený na podporu imunitného systému.

Imunita sa stala najskloňovanejším slovom posledných rokov. Presvedčili sme sa, že je dôležité ju udržiavať v poriadku a starať sa o ňu. Nesmieme podceňovať jej silu, keďže stačí pár okamžikov a môže sa stať tým najcennejším, čo máme.

To nás inšpirovalo k tomu, vytvoriť produkt, ktorý bude svojím zložením jediný svojho druhu na trhu kombinujúci tieto aktívne látky v jednej kapsuly. Tak vznikla unikátna kombinácia kolostra, betaglukánu, vitamínu C a vitamínu D.

 

Tento výživový doplnok posilní váš imunitný systém a zabezpečí jeho správne fungovanie. 

 

 

 

regeneruje a posilňuje imunitu

 

100% prírodné zloženie, bez lepku

 

šetrne spracované lyofilizáciou

 

bez GMO, hormónov a antibiotík

 

 

 

 

Pre silnú imunitu

Jedinečné zloženie, ktoré podoruje správnu funkciu imunitného systému a obranné reakcie organizmu. Vhodné užívať ako prevenciu, v čase zvýšenej chorobnosti alebo počas nadmernej fyzickej či psychickej záťaže, kedy je imunitný systém oslabený.

 

Čisté prírodné kolostrum najvyššej kvality

Základom výživového doplnku je 100 % kravské (bovinné) kolostrum, ktoré je spracované šetrným spôsobom lyofilizáciou (tzv. vymrazovaním), aby sa zachovalo najväčšie množstvo aktívnych látok. Je výhradne získavané zo slovenských a moravských fariem, aby bola zabezpečená, čo najvyššia účinnosť, keďže jeho zloženie odráža aj vplyv pategénov a alergénov z prostredia.

Kolostrum je vzácna látka získavaná len veľmi krátky čas po narodení mláďaťa cicavcov. Jeho základou úlohou je vytvoriť mláďaťu imunitu a  ochrániť ho pred patogénmi z okolia, preto obsahuje jedinečný komplex imunitných a rastových faktorov, vitamíny, minerály, enzýmy, aminokyseliny a množstvo ďalších cenných zložiek.

Betaglukan

Betaglukán je prírodný prirodzene sa vyskytujúcu polysacharid, ktorý svojim zložením posilňuje imunitu, pomáha pri infekčných a nádorových ochoreniach, zvyšuje obranyschopnosť a podporuje obranné reakcie organizmu.

 

Vitamín C

Vitamín C je jeden z najdôležitejších vitamínov v našom tele. Je to antioxidant, ktorý chráni bunky tela pred oxidačným stresom. Znižuje únavu a vyčerpanie, prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a podporuje funkciu prirodzeného obranného systému organizmu.

 

Vitamín D

Vitamín D je potrebné do nášho organizmu dopĺňať predovšektých v zimnom období, kedy je nedostatok slnečných dní. Je pre naše telo nesmierne dôležitý. Vplýva na látkovú výmenu vápnika, je dôležitý pre zdravé kosti a zuby, udržiava zdravé svaly, mozog, srdce a podporuje správnu funkciu imunitného systému.

 

〉bez gluténu, vhodné aj pre vegetariánov

〉šetrné spracovanie pre zachovanie, čo najviac aktívnych látok

〉vhodné ako prevencia, aj ako podpora liečby

 

Výživový doplnok je vhodné užívať:

〉na posilnenie imunitného systému

〉pri oslabenej imunite

〉pri chrípke, nachladnutí

〉pri zápalových ochoreniach

〉počas zvýšenej fyzickej alebo psychickej záťaži

 

AKCIA:

Teraz v každom balení nájdete 60 kapsúl + 30 kapsúl ZADARMO.

 

Zakúpiť si ho môžete v lekárňach Dr. Max alebo na našom eshope.

Ďalšie články